S
Header
            مراسم تودیع مشاور امور دینی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر برگزار شد                        مسیر عاشقی                        مسیر خدمت                        اطاعت از دستورات رهبری، مقاومت، صبر و تقوا راه دستیابی به پیروزی واقعی است                        برنامه دشمن، تصویرسازی غلط از ایران؛ در این جنگ پیروز خواهیم شد                        کلنگ مجتمع درمانی جمعیت شهرستان تفرش به زمین زده شد                        طلاب، امروز باید همچون رزمنده ای برای دفاع از دین و ارزش های الهی تلاش کنند                        برگزاری دوره های آموزشی ویژه ائمه جماعات در هلال احمر به صورت منطقه ای تا پایان سال                        مرور زندگی شهیدان درس مقاومت، ایستادگی و فداکاری می دهد                        نماز جماعت نشانه انسجام و تبلور وحدت امت اسلامی است/ تاکید بر برپایی نماز جماعت به بهترین وجه در مجموعه های اداری            
کد خبر : 62578
در پی حادثه جان باختن کارکنان نفتکش ایرانی صادر شد

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر

سرویس اخبار
در پی جان باختن کلیه افسران و کارکنان نفتکش ایرانی سانچی و همچنین نجاتگر داوطلب هلال احمر، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، با صدور پیامی این حادثه دردناک را تسلیت گفت.
دوشنبه 25 دی 1396 ساعت 19:14
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در پی جان باختن کلیه افسران و کارکنان نفتکش ایرانی سانچی و همچنین نجاتگر داوطلب هلال احمر، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، با صدور پیامی این حادثه دردناک را تسلیت گفت. http://Media.nvhelal.ir//Image/2018/01/201801107151085957_Thum.jpg پیام,تسلیت,نماینده,ولی,فقیه,در,جمعیت,هلال,احمر nvhelal

متن پیام حجت الاسلام و المسلمین معزی به این شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

جان باختن دریانوردان دریادل کشورمان که در راه خدمت به میهن، جان به جان آفرین تقدیم کردند، موجی از تألم و تأثر را در قلوب مردم کشورمان و اینجانب ایجاد نمود.

حضور داوطلب و نجاتگر عزیز جمعیت هلال احمر در میان آن عزیزان، اندوه این مصیبت جانکاه را برای خانواده بزرگ هلال احمر دوچندان کرده است.

یاد این امدادگر از جان گذشته و دیگر کارکنان کشتی نفت کش که در راه پیشبرد اهداف کشور تلاش می‌‌نمودند جاودانه خواهد ماند و مسیر پیشرفت و سازندگی ایران اسلامی مزین به نام آنها خواهد شد.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به بازماندگان این حادثه جانگداز برای خانواده‌های بزرگوار این عزیزان صبر و شکیبایی و برای درگذشتگان علو درجات را  از درگاه پروردگار متعال مسألت می‌نمایم .

 

                                                                                             عبدالحسین معزی

                                                                                                نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر

                                                                                           25 دیماه 1396

1/15/2018 7:14:04 PM
آخرین اخبار