S
Header
            امام علی(ع) زمامداری دنیاگریز                        روز ولایت و برادری                        نور غدیر                        امام علی (ع) تقسیم کننده بهشت و جهنم است                        رئیس جمعیت هلال‌احمر درگذشت رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تسلیت گفت                        چگونه «خیرخواه» شویم؟                        سومین طرح کتابخوانی "معاشرت با کتاب"                        رعایت نکات ضروری پس از تزریق واکسن کرونا            
کد خبر : 62424
از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر

بیست و چهارمین شماره ماهنامه " مهر وماه" منتشر شد

سرویس اخبار
بیست و چهارمین شماره ماهنامه فرهنگی، اجتماعی " مهر وماه" با آثار و گفتارهایی از اساتید و پژوهشگران حوزه و دانشگاه منتشر شد.
سه‌شنبه 4 مهر 1396 ساعت 23:07
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
بیست و چهارمین شماره ماهنامه " مهر وماه" منتشر شد بیست و چهارمین شماره ماهنامه فرهنگی، اجتماعی " مهر وماه" با آثار و گفتارهایی از اساتید و پژوهشگران حوزه و دانشگاه منتشر شد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2017/09/201709106641888315_Thum.jpg بیست,و,چهارمین,شماره,ماهنامه,",مهر,وماه",منتشر,شد nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، در این شماره از ماهنامه" مهر و ماه" می توانید عناوینی همچون ولایت و مردم، کالبد شکافی تاریخ در موزه های مردم شناسی، قدر نعمت غدیر، حقیقت و ماهیت سعادت، عدالت راستین، پیوند قرآن با کلید درهای بهشت، ارادت شاعرانه، شهادت در لباس خدمت، تراژدی هستی انسان، زنگ های ناگاساکی و مردم نقطه صفر زمین را مطالعه فرمایید.

گفتنی است ماهنامه " مهر وماه" با صاحب امتیازی و مدیر مسوولی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و زیر نظر شورای سردبیری به زیور طبع آراسته می شود.

 

9/26/2017 11:07:47 PM
آخرین اخبار