S
Header
کد خبر : 62339

پیام تقدیر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر از امدادگران

سرویس اخبار
حجت الاسلام و المسلمین معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در پیامی به مناسبت ایثارگری ها، فداکاری ها و تلاش های امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در روزهای اخیر ، به ویژه امدادرسانی به افراد گرفتار در سیل و برف و کولاک پیام تقدیر و تشکر صادر کرد.
شنبه 16 بهمن 1395 ساعت 19:08
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
پیام تقدیر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر از امدادگران حجت الاسلام و المسلمین معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در پیامی به مناسبت ایثارگری ها، فداکاری ها و تلاش های امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در روزهای اخیر ، به ویژه امدادرسانی به افراد گرفتار در سیل و برف و کولاک پیام تقدیر و تشکر صادر کرد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2017/02/201702102966679257_Thum.jpg پیام,تقدیر,نماینده,ولی,فقیه,در,جمعیت,هلال,احمر,از,امدادگران nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دیدن صحنه های رنج آور حوادث و آلام بر هموطنان عزیز در سراسر ایران اسلامی به ویژه در روزهای سرد و سخت زمستانی تاثر و اندوه را بر انسان وارد می سازد.

زمانی که مصیبت دیده ای زندگی و حیات خود را در معرض خطر و ویرانی می بیند، گرفتار می شود و امید خود را از دست می دهد، انسان هایی از خود گذشته، فداکار، پر تلاش و ایثارگر که نه به خاطر زر و سیم، بلکه به واسطه ی دوستی خدا و خلق خدا، در کنار مردم حاضر می شوند.

روزهایی که در اقصی نقاط کشور عزیزمان انبوهی از حوادث، روح و جان هموطنان ما را هدف آماج درد قرار داد، بویژه در این روزهای اخیر، برف و کولاک و سیلاب که در بیشتر استان های کشور حوادث سختی را پدید آورد، چالاکی، دقت و سرعت در عمل و حضور به موقع شما سپید و سرخ پوشان هلال احمر بود که سایه آرامش را بر پهنه حوادث گستراند.
چه آنانی که در کوهی از آتش در ساختمان پلاسکو به آب و سردی نیازمند شدند، چه آنان که در دل برف و سرما پناهی گرم طلب می کردند و هم آنها که در سیلاب گرفتار شده بودند، به دست توانای امدادگران شجاع، مخلص و با اراده و ایمانی الهی از قعر حوادث به آغوش خانواده بازگشتند.

این حضور همیشه در صحنه و آمادگی شما امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در پوشش امدادی حوادث طبیعی و غیر طبیعی اخیر کشور به خوبی نشان می دهد که برای کمک به انسان ها و تسکین آلام بشری به عنوان مهمترین اصل در این نهاد مردمی، یک دست در دست نیازمند و با دست دیگر با خدا معامله می کنید.

اینجانب بر خود فرض می دانم از همه این کوششهای بشر دوستانه ی شبانه روزی و مخلصانه شما امدادگران، کارکنان و مدیران جمعیت هلال احمر و دیگر دستگاه های امدادرسان در این حوادث تقدیر و تشکر نمایم.

بی شک خدمات ارزشمند شما در پیشگاه پروردگار متعال پاداشی جاودانه خواهد داشت.


عبدالحسین معزی

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر

16 بهمن 1395

 

2/4/2017 7:08:43 PM
آخرین اخبار