S
Header
            آنچه باید در خصوص سحرخیزی بدانیم                        نماهنگ "رمضان،ماه تقوا "                        سفره های مهربانی جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد                        از برپایی محافل انس با قرآن تا حضور مبلغان دینی در پایگاه های امداد و نجات                        گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است                        دارالقرآن کریم هلال احمر استان تهران افتتاح شد                        دیدار نماینده ولی فقیه در هلال احمر با امدادگران پایگاه امداد و نجات رباط کریم                        ضرورت تببین نقش پر اهمیت حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر در حوادث طبیعی و بحران ها نیازمند تبیین است                        دیدار معاون اجتماعی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر                        هلال احمر پرچم نخست امید و آرامش خاطر مصیبت دیدگان است/ سیل مهربانی مردم در حوادث سیل اخیر، نمایش اتحاد، همدلی و نوع‌دوستی ملت ایران بود            
کد خبر : 62223
نماینده ولی فقیه در گیلان تاکید کرد

کارکنان هلال احمر سمبل انسانیت و امید مردم در حوادث هستند

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه قصد جمعیت هلال احمر این است که گرفتاران را از گرفتاری‌ها نجات دهد گفت: ارکنان هلال احمر سمبل انسانیت و امید مردم در حوادث هستند.
چهارشنبه 24 آذر 1395 ساعت 18:46
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
کارکنان هلال احمر سمبل انسانیت و امید مردم در حوادث هستند نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه قصد جمعیت هلال احمر این است که گرفتاران را از گرفتاری‌ها نجات دهد گفت: ارکنان هلال احمر سمبل انسانیت و امید مردم در حوادث هستند. http://Media.nvhelal.ir//Image/2016/12/201612106812201868_Thum.jpg کارکنان,هلال,احمر,سمبل,انسانیت,و,امید,مردم,در,حوادث,هستند nvhelal

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان، آیت‌الله زین العابدین قربانی در دیدار با مدیرعامل،  کارکنان و اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر استان گیلان، اظهار داشت: در طول تاریخ برای نجات و پیشرفت مردم پیامبرانی با مشعل‌های علم و هدایت همواره جهت رهنمون دادن مردم برای نیل به زندگی بهتر وجود داشته‌اند.

آیت الله قربانی افزود: برخی تصور کرده‌اند با قوانین قرآن خیلی از مسائل امروز و احکام را نمی‌توان استخراج کرد در صورتی‌که ولایت فقیه با قواعد و اصولی  که در اختیار دارد می تواند احکام جاری اجتماع را استنباط کند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به اینکه همان طوری که شورای نگهبان قوانین وضع شده نمایندگان مجلس را با مقررات قرآن ارزیابی می‌کند گفت: حوادث روزمره نیز در بحث اجتهاد باید مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

امام جمعه رشت افزود: مسئله هلال احمر نیز در قرآن آمده و قرآن می‌فرماید دستگیری از محرومان و جلوگیری از آلودگی محیط زیست و آسیب زدن به آن واجب است.

وی با تاکید بر اینکه کارکنان هلال احمر سمبل انسانیت و امید مردم در حوادث هستند گفت: دنیا در آینده با خشکسالی مواجه است و جامعه ما با بسیاری حوادث و مشکلات از قبیل آلودگی رودخانه‌ها درگیر است لذا در مقابل این حوادث وظایفی بر عهده داریم.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت اعلام کرد: قصد جمعیت هلال احمر این است که گرفتاران را از گرفتاری‌ها نجات دهد لذا هرکه دل گرفتاری را شاد کند خدا را شاد کرده است.

وی با اشاره به مقام خدمت کنندگان هلال احمر گفت: خداوند می‌فرماید "بنده من که نیازمند به کمک و گرسنه یا تشنه است کمک به او و برآوردن نیازهای آنها پاسخگویی به نیازهای من است" پس همگی باید انجام وظیفه کنیم و همه باید به‌عنوان داوطلب در جامعه هلال احمر حضور داشته باشیم.

 

12/14/2016 6:46:19 PM
آخرین اخبار