S
Header
            شیوه های تبلیغی امام صادق (ع)                        ولادت حضرت رسول(ص) و امام جعفر صادق(ع) مبارک باد                        بازدید نماینده رهبر معظم انقلاب از مناطق زلزله زده                        مراسم تقدیر از رئیس حوزه های علمیه خراسان برگزار شد                        بازدید نماینده ویژه مقام معظم رهبری از روستاهای زلزله زده ورنکش و ورزقان                        بازدید نماینده ویژه مقام معظم رهبری از مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی                        نماینده ولی فقیه در هلال احمر بر ضرورت سرعت بخشی به اسکان موقت زلزله زده ها تاکید کرد                        تعمیق باورهای دینی در مردم و در خانواده کارکنان هلال احمر ضرورت دارد                        پیامبر اسلام(ص) و ائمه(ع)، حجت بر اهل زمین                        حجت الاسلام و المسلمین معزی به مناطق زلزله زده تبریز سفر می کند            
کد خبر : 62187
نماینده رهبر انقلاب در  جمعیت هلال احمر

حرکت و قیام امام حسین (ع) الهام بخش و همواره چراغ راه انسان های آزاده است.

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در آستانه اربعین حسینی در جمع مدیران و کارکنان ستادی هلال احمر با بیان اینکه تکامل عاشورا در اربعین متجلی است ، اربعین حسینی را یادآور فلسفه­ قیام امام حسین(ع) و زنده نگه داشتن آن دانست.
شنبه 29 آبان 1395 ساعت 17:37
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
حرکت و قیام امام حسین (ع) الهام بخش و همواره چراغ راه انسان های آزاده است. نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در آستانه اربعین حسینی در جمع مدیران و کارکنان ستادی هلال احمر با بیان اینکه تکامل عاشورا در اربعین متجلی است ، اربعین حسینی را یادآور فلسفه­ قیام امام حسین(ع) و زنده نگه داشتن آن دانست. http://Media.nvhelal.ir//Image/2016/11/201611108043958843_Thum.jpg حرکت,و,قیام,امام,حسین,(ع),الهام,بخش,و,همواره,چراغ,راه,انسان,های,آزاده,است. nvhelal


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، حجت الاسلام والمسلمین معزّی با اشاره به زیار ت ارزشمند اربعین و تأکید بر بهره بردن از این زیارت عظیم گفت: بر اساس روایت امام حسن عسگری (ع)، نشانه های مومن پنج چیز است که یکی از آنها زیارت امام حسین (ع) در روز اربعین است.

وی با اشاره به حرکت پرافتخار راهپیمایی اربعین حسینی ، این حرکت عظیم انسانی را نشانه ای بزرگ برای اثبات پویا بودن یاد و راه حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در جهان امروز دانست و افزود: بنی امیه تمام همت خود را به کار بردند تا نام، یاد و راه امام حسین (ع) را برای همیشه در تاریخ خاموش سازند ولی امروز هم می بینیم که مرقد مطهر امام حسین (ع)  همچنان نقطه درخشانی است که دل های عاشق و خداجو را از همه جای جهان به سمت خود می کشاند.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با اشاره به فرازی از زیارت اربعین، فلسفه قیام امام حسین (ع) را رهایی انسان ها از جهل و نادانی بیان کرد و افزود: از ابتدای خلقت بزرگترین دشمن بشریت ، جهل و خودکامگی بوده و هست.

حجت الاسلام والمسلمین معزی افزود: پس از حادثه عاشورا ، یزیدیان زمانه گمان می بردند که امام حسین (ع) و خاندان او برای همیشه از شکست خورده اند، اما این خیال باطل بود چه آن که حرکت و قیام امام حسین (ع) حرکتی است جهانی و الهام بخش که همواره چراغ راه انسان های آزاده در تمام اعصار است.

11/19/2016 5:37:52 PM
آخرین اخبار