S
Header
کد خبر : 62173
در سفر به استان گلستان انجام شد

دبدار نماینده ولی فقیه در هلال احمر با خانواده شهید حادثه منا

سرویس اخبار
جمعه 21 آبان 1395 ساعت 09:17
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
دبدار نماینده ولی فقیه در هلال احمر با خانواده شهید حادثه منا http://Media.nvhelal.ir//Image/2016/11/201611105827894169_Thum.jpg دبدار,نماینده,ولی,فقیه,در,هلال,احمر,با,خانواده,شهید,حادثه,منا nvhelal

حجت الاسلام و المسلمین معزی در جریان سفر به استان گلستان، با خانواده نواده شهید مرجان نازقلیچی، فرماندار سابق شهرستان ترکمن و از مهاجرین الی الله در حادثه منا دیدار و از آنان دلجویی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، حجت الاسلام و المسلمین معزی با اشاره به تلاش این بانوی شهیده در عرصه فعالیت‌های اجتماعی گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی این فرصت را فراهم کرد تا زنان در عین حفظ ایمان، عفت و اخلاق اسلامی بتوانند در فعالیت های سیاسی و اجتماعی نیز حضور یابند و مشارکت داشته باشند.

وی حادثه دلخراش و تاسف بار منا را به دلیل بی‌درایتی حکام آل سعود دانست و خاطر نشان کرد: مرور تاریخ و یادآوری حوادث سخت و غم بار آن سال در حج تمتع نشان دهنده این است که آل سعود هرگز نمی تواند میزبانی خوب برای زائران خانه خدا باشد.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با آرزوی توفیق برای خانواده این بانوی شهیده تصریح کرد: امیدواریم ملت ایران بتواند احترام لازم برای خانواده‌های شهدا قائل شده و حق را در برابر آنان ادا کنند.

11/11/2016 9:17:32 AM
آخرین اخبار