S
Header
            آنچه باید در خصوص سحرخیزی بدانیم                        نماهنگ "رمضان،ماه تقوا "                        سفره های مهربانی جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد                        از برپایی محافل انس با قرآن تا حضور مبلغان دینی در پایگاه های امداد و نجات                        گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است                        دارالقرآن کریم هلال احمر استان تهران افتتاح شد                        دیدار نماینده ولی فقیه در هلال احمر با امدادگران پایگاه امداد و نجات رباط کریم                        ضرورت تببین نقش پر اهمیت حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر در حوادث طبیعی و بحران ها نیازمند تبیین است                        دیدار معاون اجتماعی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر                        هلال احمر پرچم نخست امید و آرامش خاطر مصیبت دیدگان است/ سیل مهربانی مردم در حوادث سیل اخیر، نمایش اتحاد، همدلی و نوع‌دوستی ملت ایران بود            
کد خبر : 62161
در حاشیه سفر به استان گلستان

نماینده ولی فقیه در هلال احمر از حوزه علمیه امام خمینی (ره) و مجتمع فرهنگی میرداماد گرگان بازدید کرد.

سرویس اخبار
حجت الاسلام والمسلمین معزی ضمن بازدید از کلاس های طلاب و بخش های مختلف حوزه علمیه امام خمینی(ره) در دیدار با مدیر این حوزه، تلاش برای برقراری ارتباطی دو سویه و موثر بین حوزه علمیه امام خمینی (ره ) و حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر را خواستار شد.
سه‌شنبه 18 آبان 1395 ساعت 21:17
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
نماینده ولی فقیه در هلال احمر از حوزه علمیه امام خمینی (ره) و مجتمع فرهنگی میرداماد گرگان بازدید کرد. حجت الاسلام والمسلمین معزی ضمن بازدید از کلاس های طلاب و بخش های مختلف حوزه علمیه امام خمینی(ره) در دیدار با مدیر این حوزه، تلاش برای برقراری ارتباطی دو سویه و موثر بین حوزه علمیه امام خمینی (ره ) و حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر را خواستار شد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2016/11/201611102478755142_Thum.jpg نماینده,ولی,فقیه,در,هلال,احمر,از,حوزه,علمیه,امام,خمینی,(ره),و,مجتمع,فرهنگی,میرداماد,گرگان,بازدید,کرد. nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر به ایجاد کانون طلاب هلال احمر در حوزه علمیه اشاره کرد و افزود: این کانون ها می تواند، کانون توجه مصیبت دیدگان در بحران به منظور حفظ و تقویت روحیه معنوی و عاطفی آنان شود. نماینده ولی فقیه در هلال احمر همچنین به اهمیت وجود حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر اشاره کرد و افزود: نظارت، هدایت و تلاش و برنامه ریزی به منظور ارتقا سطح فرهنگ کارکنان و اعضای این مجموعه خیریه از مهمترین وظایف این مجموعه در هلال احمر است.

حجت الاسلام و المسلمین معزی در ادامه از مجتمع فرهنگی میرداماد گرگان نیز بازدید کرد.

مدیر مجتمع فرهنگی میرداماد در این بازدید با ابراز خرسندی از حضور نماینده رهبر فرزانه انقلاب در هلال احمر در استان گلستان به وجود بیش از 870 هزار جلد کتاب این مجموعه اشاره کرد و گفت: همچنین بیش از 2 هزار و 500 نسخه کتاب خطی و سنگی در اختیار کتابخانه مجتمع فرهنگی میرداماد گرگان قرار دارد.

40060011/8/2016 9:30:03 PMhttp://hview.netiran.ir/Media//Image/2016/11/201611101652507305_Thum.jpg

خواجه نژاد با اشاره به حضور 5 هزار و 500 عضو در این مجتمع اضافه کرد: مراجعه کنندگان و اعضا می توانند به منظور فعالیت های پژوهشی از وجود بیش از 20 هزار برگ اسناد قدیمی در این مجتمع بهره مند شوند.

نماینده ولی فقیه در هلال احمر نیز در این بازدید علم آموزی و پژوهش را اساس هرفعالیت نتیجه بخش دانست و گفت: وجود چنین مکان هایی می تواند در پویایی و ارتقاء سطح علمی جوانان و پژوهشگران موثر و مفید باشد.

حجت الاسلام  و المسلمین در ادامه سفرهای استانی، عصر روز دوشنبه وارد گلستان شد.

 

11/8/2016 9:17:02 PM
آخرین اخبار