S
Header
کد خبر : 62117
نماینده ولی فقیه در هلال احمر:

آمادگی ، تحرک و پویایی در سازمان امداد و نجات ضروریست

سرویس اخبار
سرپرست و مدیران سازمان امداد و نجات با نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر دیدار کردند.
دوشنبه 3 آبان 1395 ساعت 15:56
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
آمادگی ، تحرک و پویایی در سازمان امداد و نجات ضروریست سرپرست و مدیران سازمان امداد و نجات با نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر دیدار کردند. http://Media.nvhelal.ir//Image/2016/10/201610100381408451_Thum.jpg آمادگی,،,تحرک,و,پویایی,در,سازمان,امداد,و,نجات,ضروریست nvhelal

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، حجت الاسلام والمسلمین معزی در ابتدای این دیدارضمن تبریک به آقای مرتضی سلیمی سرپرست جدید سازمان امداد و نجات در سخنان مهمی با اشاره به نقش حیاتی و پر اهمیت امداد رسانی در جامعه، ‌بهره گیری از همه ظرفیت ها و تجهیزات سازمان امداد و نجات برای خدمت به مردم را اموری ضروری و اجتناب ناپذیر دانست.

حجت الاسلام والمسلمین معزّی با متذکر شدن لزوم ارتباطات تنگاتنگ ، مستمر و با برنامه ریزی قبلی درون سازمانی ، هماهنگی را از مهمترین رکن یک فعالیت موثر دانست و افزود: بسترهای ارتباطی سازمان امداد و نجات با سایر استانها مطلوب است لیکن دقت شود که از ارتباط های کارآمد و دو سویه با سازمان های دیگر چون داوطلبان و جوانان غفت نشود.

نماینده رهبر انقلاب در هلال احمر استفاده از نیروهای زبده، کارآمد و دارای اندیشه و روحیه مسئولیت پذیر را لازمه سازمان پر اهمیتی چون امداد ونجات دانست و خاطر نشان کرد: در کنار این مسئله ، حفظ آمادگی،‌ تحرک و پویایی در امور این سازمان و همچنین بازنگری همه جانبه در سازمان امداد و نجات بسیار مهم و ضروری است.

حجت الاسلام والمسلمین معزی با یادآوری تنوع حوادث در زمان کنونی، ‌برنامه ریزی اساسی به منظور تقویت حس همدلی و همراهی کلیه فعالین عرصه امداد کشور را مسئله ای اولویت دار دانست و تصریح کرد : باید روزآمد بودن و چابکی در نیرو ها بیش از گذشته در این مجموعه دیده شود.

تقویت ارتباط بین سازمان امداد و نجات و حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر نکته دیگری بود که حجت الاسلام والمسلمین معزی به آن اشاره و تأکید کرد : برقراری ارتباط بیش از گذشته این سازمان با حوزه و توجه به ارتقاء فرهنگ دینی می تواند به عنوان بازوی فرهنگی در جریان یک فعالیت امدادی نقش مؤثری داشته باشد.

نماینده رهبر انقلاب در هلال احمر در پایان این دیدار ضمن آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید ساز مان امداد و نجات، توجه ویژه به مسائل مربوط به این سازمان که متولی کمک در جامعه است را خواستار شد.

10/24/2016 3:56:33 PM
آخرین اخبار