S
Header
کد خبر : 62114
دیدار رئیس جمعیت هلال احمر با معاون رئیس جمهوری

پرداخت ٢٠٠ میلیارد تومان بودجه هلال احمر در هفته آینده/ تقویت ردیف اصلی بودجه جمعیت هلال احمر

سرویس اخبار
مدیرکل دفتر برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر با اشاره به دیدار رئیس جمعیت هلال احمر با معاون رئیس جمهوری؛ از موافقت و قطعی شدن پرداخت ٢٠٠ میلیارد تومان بودجه هلال احمر در هفته آینده خبر داد.
شنبه 1 آبان 1395 ساعت 22:31
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
پرداخت ٢٠٠ میلیارد تومان بودجه هلال احمر در هفته آینده/ تقویت ردیف اصلی بودجه جمعیت هلال احمر مدیرکل دفتر برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر با اشاره به دیدار رئیس جمعیت هلال احمر با معاون رئیس جمهوری؛ از موافقت و قطعی شدن پرداخت ٢٠٠ میلیارد تومان بودجه هلال احمر در هفته آینده خبر داد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2016/10/201610100520550133_Thum.jpg پرداخت,٢٠٠,میلیارد,تومان,بودجه,هلال,احمر,در,هفته,آینده/,تقویت,ردیف,اصلی,بودجه,جمعیت,هلال,احمر nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، علی اکبر پرواز با اشاره به دیدار دکتر سید امیرمحسن ضیایی با محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، گفت: در این دیدار قول مساعد داده شده تا طی هفته آینده ٢٠٠ میلیارد تومان بودجه هلال احمر از محل بند الف تبصره ١٣ قانون بودجه سال ٩٥ (موضوع ماده ١٠ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و ماده ١٢ قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور) به جمعیت هلال احمر پرداخت شود.
وی با اشاره به اینکه این بودجه در سال ٩٥، ٤٠٠میلیارد تومان مصوب شده است، اظهار کرد: ٢٠٠ میلیارد تومان از این مبلغ در هفته آینده پرداخت خواهد شد و مقرر شده است این مبلغ بر اساس اولویت؛ به منظور بازسازی، نوسازی، احداث و تجهیز پایگاه های امداد و نجات در نقاط حادثه خیز  و تجهیز انبارهای اضطراری و سایر مأموریت های و تکالیف مندرج در قانون اساسنامه جمعیت هلال احمر هزینه شود.

مدیرکل دفتر برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه در دیدار رئیس جمعیت با معاون رئیس جمهوری همچنین درباره تبدیل ردیف فرعی هلال احمر به اصلی در بودجه نیز بحث شد، اظهار کرد: مقرر شد تا معاون رئیس جمهوری تاکید دوباره ای بر دستور قبلی خود مبنی بر تقویت ردیف اصلی بودجه جمعیت هلال احمر و اجرایی شدن این مهم داشته باشد.
وی از استقبال معاون رئیس جمهوری برای بازدید از مجموعه توانمندی ها و تجهیزات جمعیت هلال احمر در سازمان امداد و نجات خبر داد.

 

10/22/2016 10:31:26 PM
آخرین اخبار