S
Header
کد خبر : 62100

ارائه خدمات درمانی به بیش از ۲۵هزار زائر حسینی در کربلا

سرویس اخبار
نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر ایران در عراق با اشاره به اینکه چادرهای درمانی هلال تا شب شام غریبان به زائران حسینی خدمات درمانی ارائه کرد، گفت: ۲۵٨۰۵ زائر از خدمات درمانی چادرهای هلال احمر شامل  ویزیت 20 هزار و ٨۵۰ ویزیت، ۴هزار و ۱۵۰ مورد تزریقات و پانسمان، ۵۵۰مورد اندازه گیری فشارخون، ۷۰ مورد تست قندخون و ۱٨۵مورد سرم تراپی بهره‌مند شدند.
شنبه 24 مهر 1395 ساعت 16:29
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
ارائه خدمات درمانی به بیش از ۲۵هزار زائر حسینی در کربلا نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر ایران در عراق با اشاره به اینکه چادرهای درمانی هلال تا شب شام غریبان به زائران حسینی خدمات درمانی ارائه کرد، گفت: ۲۵٨۰۵ زائر از خدمات درمانی چادرهای هلال احمر شامل  ویزیت 20 هزار و ٨۵۰ ویزیت، ۴هزار و ۱۵۰ مورد تزریقات و پانسمان، ۵۵۰مورد اندازه گیری فشارخون، ۷۰ مورد تست قندخون و ۱٨۵مورد سرم تراپی بهره‌مند شدند. http://Media.nvhelal.ir//Image/2016/10/201610105265976036_Thum.jpg ارائه,خدمات,درمانی,به,بیش,از,۲۵هزار,زائر,حسینی,در,کربلا nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، دکتر حمید کمالی با بیان این مطلب گفت: دو چادر درمانی هلال احمر از روز هشتم محرم در بین الحرمین و خیابان جمهوری برپا و خدماتی چون ویزیت رایگان،  خدمات دارویی، تزریقات، سرم تراپی و جراحی های کوچک را به عزاداران حسینی در کربلا ارائه داد.

وی افزود: همچنین باتوجه به افزایش جمعیت زائران از کشورهای مختلف در روز عاشور، برای تسهیل دسترسی به خدمات درمانی تعداد چادرها به ۵چادر افزایش یافت.

به گفته نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر ایران در عراق ۹زائر ایرانی در ۴روز گذشته برای مراقبت های بیشتر به بیمارستان های عراقی ارجاع شدند.

لازم به ذکر است تیم ۵۰ نفره درمانی هلال احمر شامل پزشک عمومی، جراح، متخصص کودکان، ارتوپدی، قلب و عروق، گوش، حلق و بینی، طب اورژانس، داخلی ، پزشک عمومی، پرستار و امدادگر خدمات درمانی را در این ایام به زائران ارائه کرد.

10/15/2016 4:29:47 PM
آخرین اخبار