S
Header
کد خبر : 62065
به منظور شرکت در همایش مدیران ستادی و عامل استان ها؛

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر وارد استان اردبیل شد

سرویس اخبار
شنبه 10 مهر 1395 ساعت 18:26
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر وارد استان اردبیل شد http://Media.nvhelal.ir//Image/2016/10/201610106122126625_Thum.jpg نماینده,ولی,فقیه,در,جمعیت,هلال,احمر,وارد,استان,اردبیل,شد nvhelal

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر به منظور شرکت در همایش مدیران ستادی و عامل استان های جمعیت هلال احمر وارد استان اردبیل شد و مورد استقبال مدیران ستادی و استانی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، حجت الاسلام والمسلمین معزی همچنین در سفر به این استان، با حضور در پایگاه گردنه صایین(یادمان شهید ابراهیم نیا) در ورودی شهرستان نیر ضمن دیدار با امدادگران و نجات گران ، از ارائه خدمات داوطلبانه آنها در سطح جامعه تقدیر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین معزی با تاکید بر نقش حیاتی نجاتگران آموزش دیده در صحنه حادثه، از آنان خواست ضمن تقویت و حفظ این روحیه از خود گذشتگی، دانش امدادی خود را به روز کنند.

وی اخلاق حسنه و با روی باز کمک کردن را بارزترین ویژگی دستگیری از نیازمندان دانست و تصریح کرد: اگر بخواهیم رضای خداوند را در فعالیت های بشردوستانه خود داشته باشیم هرگز نباید از اخلاق نیک و پسندیده غافل شویم.

 

10/1/2016 6:26:28 PM
آخرین اخبار