S
Header
            نقش زنان در دفاع مقدس از نگاه رهبر معظم انقلاب                        امدادگران جبهه، پروانه های حماسه و دلدادگی                        پنجاه و نهمین شماره ماهنامه مهر و ماه                        برگزاری همایش بزرگداشت هفته دفاع مقدس در لرستان                        برگزاری آیین گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در هلال احمر                        پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در هلال احمر در پی درگذشت برادر حجت الاسلام و المسلمین ذاکری                        اولین جلسه پنجمین دوره شورای‌عالی هلال احمر/ فیلم                        دفاع مقدس از ابتدا تا انتها عقلانی‌ و مدبرانه‌ بود/ تأکید بر مراقبت از تلاش دشمن برای تحریف دفاع مقدس                        فعالیت‌ها در هلال احمر باید قانونمند دنبال شود                        هلال احمر مورد وثوق مردم است و این جمعیت کار قدسی انجام می دهد            
کد خبر : 62060
از سوی حجت الاسلام و المسلمین معزی

مشاور و مدیرکل حوزه نمایندگی ولی فقیه درجمعیت هلال احمر منصوب شد

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در حکمی، عبدالمجید معزی را به عنوان مشاور و مدیرکل حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر منصوب کرد.
چهارشنبه 7 مهر 1395 ساعت 15:03
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
مشاور و مدیرکل حوزه نمایندگی ولی فقیه درجمعیت هلال احمر منصوب شد نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در حکمی، عبدالمجید معزی را به عنوان مشاور و مدیرکل حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر منصوب کرد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2016/09/201609109301446673_Thum.jpg مشاور,و,مدیرکل,حوزه,نمایندگی,ولی,فقیه,درجمعیت,هلال,احمر,منصوب,شد nvhelal

روز چهارشنبه هفتم مهرماه و در هشتمین اجلاس دفاتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ، مراسم معارفه مدیر کل جدید حوزه نمایندگی ولی فقیه در این جمعیت برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین معزی در این مراسم با تقدیر از فعالیت ها و خدمات شایسته دکتر عباس سکوت در طول دوران خدمت در حوزه نمایندگی ولی فقیه ضمن معرفی عبدالمجید معزی به عنوان مشاور و مدیرکل حوزه نمایندگی ولی فقیه از وی خواست تا با برنامه ریزی همدلی و همفکری با مسئولین دفاتر و کارکنان حوزه را در رسیدن به اهدافش کمک کند.

عبدالمجید معزی نیز در این مراسم با قدردانی از زحمات مدیرکل سابق حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر ابراز امیدواری کرد با تلاش و همکاری مسئولین ستادی و دفاتر استانی ماموریت های فرهنگی آموزشی و نظارتی به نحو احسن در سراسر کشور انجام گیرد.

متن این حکم بدین شرح است: « جناب آقای عبدالمجید معزی نظر به شایستگی، تعهد و حسن سوابق جنابعالی، به موجب این حکم، به سمت مشاور اینجانب و مدیرکل حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر منصوب می شوید.

بدیهی است، کوشش در جهت تمشیت امور در راستای ارتقا و انجام هر چه بهتر ماموریت های خطیر این حوزه از اهم وظایف جنابعالی می باشد.
امید است با استعانت از خداوند متعال و در پرتو توجهات حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنافداه در انجام وظایف محوله با همکاری دیگر مسئولان ذیربط موفق باشید.»

دکتر سکوت مدیر کل سابق حوزه نمایندگی ولی فقیه هم در سخنانی از همکاری همه مسئولان ، مدیران و همکاران جمعیت در ستاد و صف و به ویژه حجت الاسلام و السلمین معزی تشکر نمود.

 

9/28/2016 3:03:46 PM
آخرین اخبار