S
Header
کد خبر : 62027
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر:

تکیه اصلی جمعیت هلال احمر بر توان مردمی است

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در مراسم معارفه مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان همدان بر لزوم توجه به اشاعه فرهنگ بشردوستی در جامعه تأکید کرد.
چهارشنبه 17 شهریور 1395 ساعت 19:49
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
تکیه اصلی جمعیت هلال احمر بر توان مردمی است نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در مراسم معارفه مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان همدان بر لزوم توجه به اشاعه فرهنگ بشردوستی در جامعه تأکید کرد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2016/09/201609102582279593_Thum.jpg تکیه,اصلی,جمعیت,هلال,احمر,بر,توان,مردمی,است nvhelal

حجت الاسلام والمسلمین معزّی با بیان اینکه تکیه اصلی جمعیت هلال احمر در کشور بر توان مردمی است ، گفت: ملت ایران در همه صحنه ها نشان داده است که دارای انگیزه ای والا و خداجو است که این مهم با حضور مخلصانه جوانان این مرز و بوم در جبهه های هشت سال دفاع مقدس به خوبی به نمایش گذاشته شد

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در ادامه به جمعه خونین هفده شهریور 1357 سالروز جنایات رژیم پهلوی و در مقابل روز ایستادگی، فداکاری و آزادیخواهی ملت همیشه بیدار ایران اشاره و خاطرنشان کرد: همه این صحنه های مقاومت، حرکت های خداجویانه و اسلام گرایانه بر پایه اعتقادات عمیق مردمی است.

وی افزود: البته امروز جمعیت هلال احمر نیز با بهره گیری و توجه به همین موضوع توانسته است، مجموعه ای همدل، هم صدا و بشردوست گردهم آورد و بزرگترین سازمان مردم نهاد ایران اسلامی را بنیان گذارد.

نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر در ادامه مسئله نجات جان انسانها در حوادث طبیعی و غیر طبیعی را اصلی ترین محور فعالیت هلال احمر در سراسر گیتی دانست و تصریح کرد: هر زمان انسانی نیاز به کمک داشته باشد، همین اعضای انسان دوست هلال احمرند که با استعانت از خداوند حلقه وصلی برای نجات انسانها از مرگ ، گرفتاری، دردمندی و آلام می شوند.

 

9/7/2016 7:49:00 PM
آخرین اخبار