S
Header
            آنچه باید در خصوص سحرخیزی بدانیم                        نماهنگ "رمضان،ماه تقوا "                        سفره های مهربانی جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد                        از برپایی محافل انس با قرآن تا حضور مبلغان دینی در پایگاه های امداد و نجات                        گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است                        دارالقرآن کریم هلال احمر استان تهران افتتاح شد                        دیدار نماینده ولی فقیه در هلال احمر با امدادگران پایگاه امداد و نجات رباط کریم                        ضرورت تببین نقش پر اهمیت حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر در حوادث طبیعی و بحران ها نیازمند تبیین است                        دیدار معاون اجتماعی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر                        هلال احمر پرچم نخست امید و آرامش خاطر مصیبت دیدگان است/ سیل مهربانی مردم در حوادث سیل اخیر، نمایش اتحاد، همدلی و نوع‌دوستی ملت ایران بود            
کد خبر : 61984
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر:

کار در هلال احمر منطبق با آموزه های دینی ماست

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر همزمان با دوازدهمین روز ماه مبارک رمضان که در جمع مدیران، کارشناسان و پرسنل ستادی جمعیت هلال احمربین دو نماز ظهرو عصر ودر نمازخانه ساختمان صلح سخن میگفت با بیان این مطلب گفت: روح والای بشریدر طبیعت ذاتی که همچون فصول سال در بهار شکوفا و بارور می شود در این ماه مبارک که بهار قرآن نامیده شده زنده می شود.
دوشنبه 31 خرداد 1395 ساعت 15:32
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
کار در هلال احمر منطبق با آموزه های دینی ماست نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر همزمان با دوازدهمین روز ماه مبارک رمضان که در جمع مدیران، کارشناسان و پرسنل ستادی جمعیت هلال احمربین دو نماز ظهرو عصر ودر نمازخانه ساختمان صلح سخن میگفت با بیان این مطلب گفت: روح والای بشریدر طبیعت ذاتی که همچون فصول سال در بهار شکوفا و بارور می شود در این ماه مبارک که بهار قرآن نامیده شده زنده می شود. http://Media.nvhelal.ir//Image/2016/06/201606109233380034_Thum.jpg کار,در,هلال,احمر,منطبق,با,آموزه,های,دینی,ماست nvhelal

حجت الاسلام والمسلمین معزی پیوند با قرآن در این ماه را بالاترین عبادت از دیدگاه احادیث و روایات برشمرد و افزود: تدبر، در کنار خواندن آیات الهی لازم و ضروری است.

وی موضوع رفع روزمرگی در زندگی مردم جامعه را امری مهم و ضروری دانست و گفت: جامعه ای می تواند پیشرفت های اساسی و چشمگیری به خود ببیند که مردمی با روحیه و برنامه ریز داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با تاکید بر اهمیت کار و فعالیت در شبانه روز به منظور تامین نیاز های مالی و رشد همه جانبه جامعه افزود: لازم است فعالیت های روزانه منطبق بر برنامه ای جامع باشد تا از زمانهایی که انسان باید برای تعالی روح خود اختصاص دهد غافل نشویم.

حجت الاسلام والمسلمین معزی به نقش خطیر تربیت صحیح انسان در شکوفایی استعداد های ذاتی بشری اشاره کرد و افزود: قرآن، حقیقتاً با آیات و تعابیر سراسر هدایتش، جزء جدانشدنی از چرخه اصلاح زندگی انسان هاست.

وی با بیان اینکه همواره باید مغز و ذهن خود را قرآنی پرورش داده و نگهداری کنیم تصریح کرد: در یک بررسی کوتاه در می یابیم که بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، خیل عظیمی از عاشقان قرآن، در حفظ آیات این معجزه ابدی دنیا کوشیده اند و رقم انگشت شمار حافظان قرآن گذشته را چندین برابر کرده‌اند.

ماه، ماه خداست و کار شما خداییست

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در ادامه سخنانش به اشتراکات احساسی و معنوی ماه مبارک رمضان و جمعیت هلال احمر اشاره کرد و افزود: کار در هلال احمر ارزش بالایی دارد.

حجت الاسلام و المسلمین معزی ادامه داد: دستگیری از یک نیازمند، یک فقیر، یک در راه مانده و درمانده، تسکین یک درد و آلام و بدست آوردن یک دل شکسته که وظیفه ذاتی همه خدمت گزاران در لباس هلال احمر است، هرگز در پیشگاه خداوند نادیده گرفته نمی شود و در این ماه عزیز صوابی دو چندان دارد.

وی با تاکید بر خدایی بودن کار در هلال احمر خطاب به همه کارکنان و داوطلبان این نهاد مردمی گفت: تا می توانید بکوشید تا در این ماه با دهان روزه، اهداف هلال احمر که منطبق با آموزه های دینی و اسلامی ماست را در جامعه به خوبی نمایان سازید.

 

6/20/2016 3:32:05 PM
آخرین اخبار