S
Header
            شهادت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش تسلیت باد                        عاشورا ، شور و شعور                        برپایی مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) در جمعیت هلال احمر                        حجت الاسلام و المسلمین نصیری از برگزاری نشست های علمی تخصصی در تبیین نهضت عاشورا خبر داد                        مسابقات فرهنگی-مذهبی برگزار می شود                           نخستین اقدام ماندگار در حرکت عاشورا                        معرفت لازمه احساس های عاشورایی است / امروز، الگوپذیری از نهضت حسینی برای رویارویی با استکبار ضروری است                        حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، ناظر بر اجرای صحیح موقوفات است                        بار دیگر؛ محرم                        پرهیز مسئولان هلال احمر از انجام فعالیت بدون شفافیت /  تلاش کنید تا اعتماد مردمی به عنوان بزرگترین سرمایه هلال احمر تقویت شود            
کد خبر : 61964
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر

انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر نماد مردمی بودن این نهاد است

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گفت: انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر نماد مردمی بودن این نهاد است که امیدواریم رای مردم مجمع قدرتمندی برای جمعیت هلال احمر رقم زند.
شنبه 25 اردیبهشت 1395 ساعت 13:55
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر نماد مردمی بودن این نهاد است نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گفت: انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر نماد مردمی بودن این نهاد است که امیدواریم رای مردم مجمع قدرتمندی برای جمعیت هلال احمر رقم زند. http://Media.nvhelal.ir//Image/2016/05/201605104461179222_Thum.jpg انتخابات,مجامع,جمعیت,هلال,احمر,نماد,مردمی,بودن,این,نهاد,است nvhelal

حجت الاسلام والمسلمین معزی با حضور در شعبه اخذ رای معاونت توانبخشی انتخابات مجامع هلال احمر با اشاره به این که مردم با حضور پررنگ در تمام انتخابات در سرنوشت عرصه های مختلف کشور سهیم هستند، گفت: انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر نیز نماد مردمی بودن این جمعیت بوده که بسیار ارزشمند است.


وی با بیان این که مردم با مشارکت در انتخابات هلال احمر می توانند افراد اصلح را به عنوان نماینده خود در مجمع معرفی کنند، اظهار کرد: براساس گزارش هیئت نظارت در حال حاضر انتخابات در تمام استان های کشور طبق روال در حال انجام است و انتظار داریم با انتخاب مردم، جمعیت خوبی را رقم بزند.


نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر خاطرنشان کرد: امیدواریم برآیند این انتخابات، مجمع قدرتمندی برای انتخاب شورای عالی توانمند جمعیت هلال‌احمر باشد.
وی با اشاره به منویات رهبری در مورد اهداف جمعیت هلال‌احمر، تصریح کرد: اهداف هلال‌احمر منطبق با تعالیم اسلام است که به انسان‌ها را به نوعدوستی، احسان، نیکوکاری و ... دعوت می‌کند که ان شالله رأی مردم و انتخاب مجمع برای این جمعیت منشأ خیروبرکت باشد.

5/14/2016 1:55:22 PM
آخرین اخبار