S
Header
            پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در هلال احمر در پی درگذشت برادر حجت الاسلام و المسلمین ذاکری                        اولین جلسه پنجمین دوره شورای‌عالی هلال احمر/ فیلم                        دفاع مقدس از ابتدا تا انتها عقلانی‌ و مدبرانه‌ بود/ تأکید بر مراقبت از تلاش دشمن برای تحریف دفاع مقدس                        فعالیت‌ها در هلال احمر باید قانونمند دنبال شود                        هلال احمر مورد وثوق مردم است و این جمعیت کار قدسی انجام می دهد                        دفاع مقدس در بیان رهبر معظم انقلاب                        دفاع مقدس یکی از پر افتخارترین برگ‌های زرین کتاب انقلاب اسلامی                        اولین جلسه از پنجمین دوره شورای عالی هلال احمر به ریاست دکتر همتی برگزار شد/تصویری                        مقاومت؛ شالوده هشت سال جنگ تحمیلی و نابرابر                        امکان برقراری ارتباط مستقیم امدادگران هلال احمر با رئیس سازمان امدادونجات            
کد خبر : 61964
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر

انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر نماد مردمی بودن این نهاد است

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گفت: انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر نماد مردمی بودن این نهاد است که امیدواریم رای مردم مجمع قدرتمندی برای جمعیت هلال احمر رقم زند.
شنبه 25 اردیبهشت 1395 ساعت 13:55
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر نماد مردمی بودن این نهاد است نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گفت: انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر نماد مردمی بودن این نهاد است که امیدواریم رای مردم مجمع قدرتمندی برای جمعیت هلال احمر رقم زند. http://Media.nvhelal.ir//Image/2016/05/201605104461179222_Thum.jpg انتخابات,مجامع,جمعیت,هلال,احمر,نماد,مردمی,بودن,این,نهاد,است nvhelal

حجت الاسلام والمسلمین معزی با حضور در شعبه اخذ رای معاونت توانبخشی انتخابات مجامع هلال احمر با اشاره به این که مردم با حضور پررنگ در تمام انتخابات در سرنوشت عرصه های مختلف کشور سهیم هستند، گفت: انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر نیز نماد مردمی بودن این جمعیت بوده که بسیار ارزشمند است.


وی با بیان این که مردم با مشارکت در انتخابات هلال احمر می توانند افراد اصلح را به عنوان نماینده خود در مجمع معرفی کنند، اظهار کرد: براساس گزارش هیئت نظارت در حال حاضر انتخابات در تمام استان های کشور طبق روال در حال انجام است و انتظار داریم با انتخاب مردم، جمعیت خوبی را رقم بزند.


نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر خاطرنشان کرد: امیدواریم برآیند این انتخابات، مجمع قدرتمندی برای انتخاب شورای عالی توانمند جمعیت هلال‌احمر باشد.
وی با اشاره به منویات رهبری در مورد اهداف جمعیت هلال‌احمر، تصریح کرد: اهداف هلال‌احمر منطبق با تعالیم اسلام است که به انسان‌ها را به نوعدوستی، احسان، نیکوکاری و ... دعوت می‌کند که ان شالله رأی مردم و انتخاب مجمع برای این جمعیت منشأ خیروبرکت باشد.

5/14/2016 1:55:22 PM
آخرین اخبار