S
Header
کد خبر : 61949
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مشهد مقدس:

دست احسان و نیکوکاری را به سمت نیازمندان دراز کنید/باید اسلام واقعی را به جهانیان نشان دهیم

سرویس اخبار
حجت الاسلام و المسلمین معزی با تاکید بر اینکه جمعیت هلال احمر یک جمعیت خیریه است و در آن احسان، انجام عمل خیر و نیکی به مردم موج می زند، چهار هدف جمعیت را تسکین دردهای انسان ها، تامین احترام انسان ها، کوشش در جهت دوستی و مهربانی میان انسان ها و حمایت از زندگی اعلام و آنان را منطبق با احکام اسلامی است.
شنبه 11 اردیبهشت 1395 ساعت 17:52
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
دست احسان و نیکوکاری را به سمت نیازمندان دراز کنید/باید اسلام واقعی را به جهانیان نشان دهیم حجت الاسلام و المسلمین معزی با تاکید بر اینکه جمعیت هلال احمر یک جمعیت خیریه است و در آن احسان، انجام عمل خیر و نیکی به مردم موج می زند، چهار هدف جمعیت را تسکین دردهای انسان ها، تامین احترام انسان ها، کوشش در جهت دوستی و مهربانی میان انسان ها و حمایت از زندگی اعلام و آنان را منطبق با احکام اسلامی است. http://Media.nvhelal.ir//Image/2016/05/201605107665012953_Thum.jpg دست,احسان,و,نیکوکاری,را,به,سمت,نیازمندان,دراز,کنید/باید,اسلام,واقعی,را,به,جهانیان,نشان,دهیم nvhelal

حجت الاسلام والمسلمین معزی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مشهد مقدس با اشاره به اینکه در حال حاضر جهانیان اسلام را به جنگ، هراس و خونریزی می شناسند، اظهارداشت: بایستی اسلام واقعی که سراسر خیر و نیکی است را به مردم دنیا نشان دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین معزی به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه امروز در مشهد مقدس، به ایراد سخنرانی پرداخت.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با بیان اینکه مشهد مقدس، پایتخت معنوی ایران است، گفت: در ایام لیالی پر خیر و برکت رجب قرار داریم زیارت حرم مطهر علی ابن موسی الرضا(ع) در این ایام، موجب افتخار است.
وی به جشن بزرگ بعثت پیامبر اکرم(ص) اشاره کرد و افزود: پیشاپیش این عید بزرگ را خدمت تمامی مسلمانان تبریک و تهنیت عرض می کنم.

حجت الاسلام والمسلمین معزی با اشاره به روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر، تاکید کرد: 18 اردیبهشت ماه سال روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر است و در تمام جهان همواره این روز را گرامی می دارند؛ در کشور مانیز هر ساله برنامه های متعددی برای روز هلال احمر تدوین و اجرا می شود.

وی با تاکید بر اینکه جمعیت هلال احمر یک جمعیت خیریه است و در آن احسان، انجام عمل خیر و نیکی به مردم موج می زند، تصریح کرد: جمعیت هلال احمر چهار هدف اصلی شامل تسکین دردهای انسان ها، تامین احترام انسان ها، کوشش در جهت دوستی و مهربانی میان انسان ها و حمایت از زندگی را دنبال می کند و این چهار هدف عمده منطبق با احکام اسلامی است.
نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر در خصوص بروز حوادث مترقبه و غیر مترقبه در کشور، بیان کرد: حوادث غیرمترقبه چون سیل، زلزله و حوادث مترقبه بسیاری همچون بروز سوانح جاده ای در کشور ما رخ می دهد که امدادرسانی به آسیب دیدگان ناشی از این حوادث از سوی هلال احمر صورت می گیرد.

وی به وجود انسان های محسن و نیکوکار در جمعیت هلال احمر برای کمک به نیازمندان اشاره کرد و یادآور شد: باید تلاش کنیم تا موجودی محسن و نیکوکار باشیم و دست احسان به سوی نیازمندان دراز کنیم و جمعیت هلال احمر حلقه اتصال توانمندان و نیازمندان است.

حجت الاسلام والمسلمین معزی با اشاره به فعالیت نیروهای متخصص داوطلب در جمعیت هلال احمر، گفت: پزشکان و پیراپزشکان بسیاری به صورت داوطلبانه با جمعیت هلال احمر همکاری دارند و به هموطنان خود در مناطق محروم خدمات رسانی می کنند.

وی با تاکید بر اینکه امروزه دنیا اسلام را با جنگ و خونریزی و درگیری می شناسد، خاطرنشان کرد: بایستی تلاش کنیم تا اسلام واقعی که سراسر خیرخواهی و مهربانی است را به مردم جهان معرفی کنیم.

4/30/2016 5:52:19 PM
آخرین اخبار