S
Header
کد خبر : 61947
همزمان با ورود به مشهد مقدس

ادای احترام نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر به مقام شامخ شهدا

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با حضور بر مزار شهدا در بهشت رضا مشهد مقدس، گفت: تجدید میثاق با آرمان های ارزشمند این مردان بزرگ روحیه ای مضاعف، انقلابی و اسلامی برای انجام سایر فعالیت ها به ما می دهد
جمعه 10 اردیبهشت 1395 ساعت 23:09
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
ادای احترام نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر به مقام شامخ شهدا نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با حضور بر مزار شهدا در بهشت رضا مشهد مقدس، گفت: تجدید میثاق با آرمان های ارزشمند این مردان بزرگ روحیه ای مضاعف، انقلابی و اسلامی برای انجام سایر فعالیت ها به ما می دهد http://Media.nvhelal.ir//Image/2016/04/201604103868622303_Thum.jpg ادای,احترام,نماینده,ولی,فقیه,در,جمعیت,هلال,احمر,به,مقام,شامخ,شهدا nvhelal

حجت الاسلام والمسلمین معزی در ابتدای ورود به استان خراسان رضوی با حضور در قطعه شهدای بهشت رضا مشهد مقدس، به مقام شامخ شهیدان والا مقام ادای احترام کرد.

حضور بر آرامگاه میزرا جواد آقا تهرانی از دیگر برنامه های نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر بود.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه پیشرفت، آبادانی و سرافرازی امروز ایران اسلامی مرهون خون شهدا است، گفت: آرامش حال حاضر در کشور نشات گرفته از جان فشانی های این شهیدان است که در دوران ظلم در مقابل ظالمان برای حفظ ناموس، دین و و طن خود، جانانه ایستادند.

وی با بیان اینکه در آغاز سفرهای استانی قبل از انجام هر کاری بر مزار شهیدان حاضر می شویم، تاکید کرد: این تجدید میثاق با آرمان های ارزشمند این مردان بزرگ روحیه ای مضاعف، انقلابی و اسلامی برای انجام سایر فعالیت ها به ما می دهد.

حجت الاسلام والمسلمین معزی زنده نگه داشتن یاد نام و خاطره شهیدان را رمز موفقیت کنونی و آینده کشور دانست و گفت: اگر جان فشانی های این شهیدان نبود، ما اکنون نمی توانستیم این گونه به هموطنانمان خدمت کنیم.

وی با تاکید بر اینکه به دلیر مردان که در راه اسلام و میهن اسلامی مان به شهادت رسیدند؛ افتخار می کنیم، افزود: شهدا در راه پیروزی انقلاب و میهن اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نبودند و اجازه ندادند تا خواب های آشفته دشمن برای براندازی انقلاب اسلامی ایران تعبیر شود.

به گفته نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر، امروز مردم ما آزاد و سربلند هستند و با رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) هدایت می شوند و جمهوری اسلامی ایران آبرو و عزت اسلام است و به عنوان یکی از قدرتمند ترین کشورها محسوب می شود.

حجت الاسلام والمسلمین معزی اظهارداشت: تکریم شهدا وظیفه انسانی، شرعی و انقلابی ما است و خداوند روح بزرگ شهدا را با ارواح طیبه شهدای کربلا محضور بفرماید.

وی هدف از آغاز نخستین سفراستانی سال 95 با سفر به استان خراسان رضوی را زیارت امام رئوف عنوان کرد و یادآور شد: رفعت، عطوفت، انسان دوستی و کمک به همنوع از جمله خصوصیات علی ابن موسی الرضا(ع) است و این خصوصیات از جمله اهداف جمعیت هلال احمر است.

4/29/2016 11:09:22 PM
آخرین اخبار