Print Logo
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمرکردستان سه‌شنبه 11 بهمن 1401 ساعت 08:24

ارتقا فرهنگ دینی یک اولویت در هلال احمر است


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کردستان ارتقا فرهنگ دینی در هلال احمر را یک اولویت برشمرد و گفت: این مسئله همواره مورد تاکید نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، حجت الاسلام جواد دهقانی پس از دیدار اخیر خود با نماینده ولی فقیه در این نهاد مردمی در گفت و گویی اختصاصی با این پایگاه با ابراز خرسندی از این دیدار گفت: نماینده رهبر معظم انقلاب بر موضوعاتی همچون ارتقا فرهنگ دینی در هلال احمر، نظارت مسئولان دفاتر حوزه نمایندگی ولی فقیه بر اموال و موقوفات و یافتن راهکارهای جدید و به روز به منظور ارتقا مسائل فرهنگی و دینی در هلال احمر تاکید داشته‌اند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کردستان، رهنمودها و توصیه‌های نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر را ارتقابخش برنامه‌های فرهنگی این نهاد عام المنفعه برشمرد.

 بنا به گفته وی در این دیدار که در مجموعه ستادی حوزه نمایندگی ولی فقیه جمعیت هلال احمر در ساختمان صلح برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین معزی به ارائه نکاتی در خصوص برنامه‌ریزی‌های فرهنگی و بهره‌گیری هر چه بیشتر از ظرفیت‌های داوطلبی در پیشبرد اهداف جمعیت هلال‌احمر پرداخته است.

بنا به گفته حجت الاسلام والمسلمین جواد دهقانی دوری از فعالیت‌های سیاسی، تعامل سازنده با دیگر بخش‌ها، تقویت ارتباط با خیرین، بهره‌گیری از ظرفیت جوانان و توسعه مشارکت داوطلبان از دیگر نکاتی مورد تاکید نماینده رهبر معظم انقلاب در این دیدار بوده است.

گفتنی است مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه جمعیت هلال احمر استان کردستان نیز در این دیدار به ارائه گزارش عملکرد این حوزه در زمینه های مختلف از جمله ارتباط با دستگا‌ه‌های دیگر، ارتباط با خیران و عمکلرد کانون‌های طلاب و دانشجویی استان کردستان پرداخته است.